Váš účet
Už jsem u Vás nakupoval a chci se přihlásit
Nákupní košík 0 Kč

Novinky 2019

Blanenské zámecké dny ve svatebním

Krásné počasí přilákalo spoustu návštěvníků 14. a 15. září 2019 na Blanenské zámecké dny ve svatebním. Pohádku O šípkové Růžence zahrály děti ze školy v Blansku, módní přehlídku z recyklovaných materiálů předvedly studentky z textilní průmyslovky. Naše krajky, tyly a hladké elastické úplety pomohly dotvořit krásnou atmosféru pro Šípkovou Růženku. Nechyběly sudičky, princ ani družičky. Krásné odpoledne doprovázela Hudba královských dvorů.

      234      235
236 238
Prague design week

Ve dnech 15. - 21. 4.2019 proběhl 6. ročník mezinárodní prodejní designérské přehlídky Prague Design Week ve dvou patrech domu na náměstí Republiky 7.
Naše společnost byla úspěšně prezentována vzory záclon a krajek dle návrhu českého výtvarníka a designatera Petra Jáchyma.
Ve velmi pěkné místnosti vynikly vzory v kompozici s Petrovými obrazy.
Nejúspěšnější z našich materiálů byla černá záclona, kterou návštěvníci nejvíce obdivovali.

Spolupráce s Petrem Jáchymem je pro nás krokem k úspěšným moderním vzorům, které oslovují nejen mladé lidi.

215 216
217 219
 


Mezinárodní veletrh módy Styl

Ve dnech 16. - 18.2.2019 jsme se účastnili Mezinárodního veletrhu Styl v Brně
S našimi výrobky jsme měli velký úspěch, pan ředitel i naše manažerka Zuzka se zákazníkům plně věnovali. Někteří zákazníci přímo objednávali, jiní si vybrali vzorky, které se jim hodily. Velký úspěch jsme měli se sáčky na potraviny a na praní. Náš stánek navštívili zákazníci jak z velkoobchodní oblasti, tak i maloodběratelé i módní návrháři, kteří ve své tvorbě naše materiály rádi používají.

Jsme rádi, že zákazníci stále častěji vyhledávají a podporují české výrobce 🙂 

208

  • Mezinárodní veletrh MUNICH FABRIC START

Ve dnech 30 – 31.1. ledna 2019 se naše společnost účastnila mezinárodního veletrhu MUNICH FABRIC START v Mnichově.

Zákazníkům i návštěvníkům byly předvedeny produkty z nejnovější kolekce krajek, tylů, hladkých elastických úpletů a technických textilií.
Stánek navštívil velký počet návštěvníků, kterým byly poskytnuty všechny potřebné informace o naší společnosti a vystavovaných produktech.
Veletrh byl pro nás úspěšný a kromě stávajících zákazníků jsme získali i další nové zákazníky, se kterými budeme rádi spolupracovat. 

       204 205