B2B registrace Váš účet
Už jsem u Vás nakupoval a chci se přihlásit
0 Kč

Spolupráce s módními návrháři

 

10. a 11.9.2016 se konaly Pohádkové blanenské Zámecké dny ve svatebním. Svatba letos byla na motivy pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků. Nevěsta a trpaslíčci měli šaty převážně z materiálů Tylex od módní návrhářky Zuzky Machorkové.


Ukázka modelů módní návrhářky Zuzky Machorkové převážně z našich materiálů z červencové akce v blanenské zámecké zahradě.


V září 2015 se v Blansku na zámku konaly "Blanenské Zámecké dny ve svatebním" - pohádková svatba nanečisto (přípravy, obřad, focení). Po celé odpoledne panovala na nádvoří i v zámku příjemná atmosféra.Materiál na svatební šaty a textilní výzdobu v prostorách zámku poskytla naše společnost Tylex Letovice. Atraktivní model svatebních šatů módní návrhářky Zuzky Machorkové.

 

Lysický zámek a zahrada jsou velmi romantická místa; v loňském roce se zde konalo přes 50 svateb. Poslední květnovou neděli 2015 se uskutečnila v zámeckých zahradách a na nádvoří Svatební show. Této mimořádně úspěšné akce se účastnilo přes 30 firem, které měly pro svatební den co nabídnout. Hlavní hvězdou letošní módní přehlídky této Svatební show byla Miss World 2013 Lucie Kovandová. Předváděla atraktivní model módní návrhářky Zuzany Machorkové zhotovený z našeho 3D úpletu.Modely Anety Jarmolikové - VŠUP - ze zářivého 3D úpletu

Reflexe tradic
Kolekce tří modelů šatů, inspirovaná jižní Moravou. Ta pro autorku symbolizuje radost, veselí, hojnost, přátelskou a optimistickou atmosféru. Folklor, tanec, mládí, život… To vše se odráží ve vytvořených modelech; ty kombinují tuto inspiraci s typickými tradičními tvary a prvky krojů jižní Moravy. Výrazným kontrastem je 3D syntetický materiál, kombinace zmíněného pak funguje jako aplikace tradic v aktuální době.
Spolupráce s módní návrhářkou Liběnou RochovouMercedes-Benz Prague Fashion Weekend je největší módní událostí v ČR.

MBPFW pracuje s výraznou estetikou, která je inspirována přehlídkami v Paříži nebo Miláně.RED CUT by Aukro byl soutěžní workshop pro 11 vybraných studentů oděvu. Ti  během jednoho týdne pod vedením Liběny Rochové vytvářeli modely, z nichž během závěrečné přehlídky, která se konala 7. září vybrala odborná komise jeden vítězný. Celkový vítěz workshopu získá možnost zdarma prezentovat svoji kolekci v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu 2015.
Všechny výsledné modely budou vydraženy v charitativní online aukci, která proběhne na obchodním portálu Aukro.cz. Spolupráce je založena na společném cíli, v němž se Aukro s MBPFW setkává – podpora české módy a mladých talentů za využití nových technologií. Celkový výtěžek z charitativní dražby půjde na Nadaci Taťány Kuchařové – Krása pomoci.

http://www.mbpfw.com/galerie/185-red-cut-by-aukro

Vítězem workshopu Red cut se stal Maroš Baran se svým propracovaným modelem draka.


Nové materiály, nové nápady, nové modely, světová móda!

Módní přehlídka klauzurních ročníkových prací studentů UMPRUM, Praha červen 2014

Ateliér designu oděvu a obuvi docentky Liběny Rochovéprezentoval modely, kterým aktuálně vévodí vzdušnost a tvarová jednolitost, především pak individualita vycházející z aktuálních světových moderních trendů. Odborníky upoutala především kreativní fantazie studentů, které přechází svými nápady až do formy volného umění. Je nám ctí, že při vyhotovení předvedených modelů byly použity výrobky naší firmy. Mimořádnou pozornost vzbudily moderní vzdušné modely z barevných 3D úpletů z naší produkce.

Malá ukázka modelů:

Setkání se světově známou módní návrhářkou Liběnou Rochovou

V dubnu jsme měli příležitost prezentovat naše produkty z oblasti textilní galanterie    a  technických textilií na VŠ UMPRUM v Praze, v ateliéru designu oděvu a obuvi naší přední módní návrhářky paní docentky Liběny Rochové. Setkání proběhlo ve velmi příjemné pracovní atmosféře. Naše materiály se paní docentce i studentům velmi  líbily. S některými našimi produkty už ve své tvorbě pracují, další budou aplikovat.

Paní docentka Liběna Rochová a obchodní ředitel společnosti Tylex JUDr. Josef Novák

Předvádění produktů společnosti Tylex                Diskuze s pracovníky Tylexu o materiálovém složení, možných aplikacích, atd.….

Modely Heleny Fejkové

V posledním zářijovém víkendu 2014 se konala úspěšná módní přehlídka, kde byly předvedeny modely z našich krajek a krajkovin.

Malá ukázka modelů.