B2B registrace Váš účet
Už jsem u Vás nakupoval a chci se přihlásit
0 Kč

E-shop

Záclony

V Tylexu vyrábíme záclony žakarové na rašlových strojích od přední německé fy Karl Mayer. Díky rozsáhlému strojovému parku jsme schopni poskytnout svým zákazníkům kvalitní záclony od velmi jemných až po hrubé. Jednotlivé úrovně jemnosti určuje počet vzorových jehel (7,9, 14,18) na 1anglický palec (2,54cm) Na žakarových - rašlových strojích lze vytvořit jakýkoliv vzor např. květinový nebo geometrický, dále písmena, lze vyplést budovy (např.dominantu města se znakem), erby, zvířata, motivy jednotlivých ročních období a mnoho dalších, vše dle požadavků zákazníků. Více informací

Závěsy

Nabídka možností a způsobů interiérového zastínění

Design závěsů dodnes zůstal mistrovským uměním. Jejich tradičním úkolem je dopřát interiéru ochranu před slunečními paprsky, zamezit úniku tepla zevnitř ven, vytvoření hlukové bariery, ale hlavně jejich vhodným výběrem vytvořit soulad s dalšími prvky interiéru od barvy stěn až po doplňky.
Pro různé styly se používají i určité vzhledy látek, metody šití a příslušenství.
Nejčastěji užívaným typem jsou klasické rozhrnovací závěsy v kombinaci se záclonou.
Existuje nepřeberné množství látek – hedvábí, velur, samet, brokát, tyl atd.
Pozornost věnujeme dekoračním prvkům – držákům, lemovkám,šňůrám, třapcům atd. Závěs může být doplněn obloukovými volány. Více informací

Ubrusy

Ubrusy jsou dekorační doplňky, které dotvářejí vzhled bytových interiérů. Materiálovým složením a technologií výroby odpovídají záclonářským výrobkům.

Velmi oblíbené jsou ubrusy s nejvýše dosažitelnou nešpinivou úpravou

vyjímečná snadnost a úspěšnost čištění:

  • Tekuté potraviny jako jsou vína, lihoviny, limonády, káva, horká čokoláda a ochucovadla se nevsáknou do ubrusu, lze je odsát ubrouskem i po proniknutí řídkým místem do spodní strany ubrusu. Podložením na pár vteřin savým ubrouskem zašpinění zmizí, zbytek nečistot lze odstranit praním při 40o C běžným pracím prostředkem.
  • Řídké nemastné potraviny, rozpustné ve vodě, např. hořčice, kečup, lze po seškrábnutí vyprat vodou a odstranit stejně jako v případě tekutin.
  • Po praní následuje vždy přežehlení ubrusu druhým stupněm žehlení, po něm se nešpinivé vlastnosti obnoví.
  • Speciální nešpinivá úprava je stálá minimálně deset praní v běžném pracím prostředku.

Krajky

Tyly a úplety

Sáčky na praní a potraviny

Sáčky na potraviny jsou ideální pro nákup i uchování pečiva, ovoce a zeleniny. Snadno se tak jimi mohou nahradit mikrotenové sáčky a sáčky z PE fólií. Jsou lehké, skladné, prodyšné a v několika rozměrech.
Jsou pratelné, opakovaně použitelné, opatřené zatahovací šňůrkou na zajištění obsahu.

Dále se dají využít na sušené ovoce, houby a bylinky,…
Kromě potravin je možné je použít pro školáčka na úbor do tělocviku, na pantofle,…

Technické síťoviny

3D úplety

VÝPRODEJ

Vánoce