B2B registrace Váš účet
Už jsem u Vás nakupoval a chci se přihlásit
0 Kč

Celozávodní dovolená

V celozávodní dovolené 20.7. - 7.8.2020 včetně bude podniková prodejna otevřená.
Objednávky z e-shopu bez požadavku na šití budou od 16.7.2020 od 12:00 hod. expedovány každou středu.
Objednávky doručené do 15.7.2020 do 24:00 hod. s požadavkem na šití budou vyexpedovány.
Objednávky s požadavkem na šití doručené od 16.7.2020 budou vyřizovány od 10.8.2020.
Od 10.8.2020 budou veškeré objednávky vyřizovány běžným způsobem.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto.

Vinohradnická síťnové generace

Vinohradnická síť nové generace Využití sítě k ochraně hroznů před ptactvem není myšlenka nikterak nová ani převratná. Ale využití sítí chránící před ptactvem, a navíc k tomu i hmyzem je věc velmi inovativní. Biologická ochrana proti hmyzím škůdcům začíná být aktuálním tématem, neboť jich přibývá, a někteří z nich mohou nejenom poškozovat révu, ale i přenášet choroby, např. fytoplazmy. Moderní ochranné materiály dovolují se s těmito problémy vypořádat. Na pokusných vinicích Mendelovy univerzity v Lednici proběhl v roce 2019 pilotní test naší sítě s prokázaným kladným výsledkem.

Zobrazit více

Velkoobjemové barvení

a další služby

V posledních letech jsme investovali do modernizace barvírenských a úpravárenských technologií a nákupu nových barvicích aparátů, což nám umožňuje vyhovět náročným požadavkům našich zákazníků. Nabízíme možnost výběru barev z naší nabídky, popřípadě vyvzorujeme  odstín dle předlohy zákazníka nebo mezinárodní barevnice PANTONE.

Další služby

Tylex Letovice

tradiční český textilní výrobce

Počátky firmy sahají až do roku 1832, kdy byla na strojích tajně dovezených z Anglie zahájena výroba bobinetových tylů. Výrobní sortiment v průběhu let prodělal řadu změn, k tylům přibyla výroba bavlněných záclon a krajek. Tkací stroje byly postupně nahrazovány výkonnějšími stroji pletacími, nejdříve mechanickými, později již elektronicky řízenými; materiály zaznamenaly postupný přesun od bavlny k polyesteru a polyamidu.

Více o společnosti